Hakkımızda

Co-One International Bilişim Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2021 yılında kurulmuş ve Dumlupınar Teknoket’te faaliyetlerini sürdüren inovatif çözüm ortaklığına dayalı bir dijital yazılım ve bilişim şirketidir. Kurucularının akademisyenler olması sebebiyle sahip olduğu akademik birikimini sektörün ticari liderleriyle kuracağı partnerlikler ve çözüm ortaklıkları sayesinde dijital dünyaya aktarmayı amaçlamaktadır.

Yerelden globale mottosuyla yola çıkan Co-One inovatif çözüm ortaklığı platformu; Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika pazarlarında aktif olma amacıyla çok sayıda ülkenin yer aldığı bir ağa sahiptir.

Diğer taraftan Co-One inovatif çözüm ortaklığı platformu farklı kategorilerden oluşan alt platformları da bünyesinde barındırmaktadır. Bu alt platformlar şuan için ticaret başta olmak üzere işbirliği, eğitim, sağlık turizmi ile araştırma ve danışmanlık platformları olup yeni alt platform projeleri de devam etmektedir. Bünyesinde barındığı alt platformlar sayesinde küçük, orta ve büyük işletmeleri destekleyerek hem inovatif faaliyetlerin artmasını hem de bu işletmelerin uluslararası ticaret faaliyetlerine başlayıp geliştirmelerini sağlamaktadır. Dolayısıyla Türkiye’deki girişimlerin %99,8’ini oluşturan KOBİ’lerin gelişmelerini destekleyerek ülke ekonomisinin gelişmesini sağlamak amacı da önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz; geleceği şekillendiren işletmelerin yer aldığı dünya lideri inovatif çözüm ortaklığı ağları inşa etmektir.

Misyonumuz; inovatif işletmelerin birbirleriyle iletişim kurarak işbirlikleri oluşturmalarını ve dünya standartlarında faaliyetler gerçekleştirmelerini destekleyecek katkı değeri yüksek son teknoloji temelli dijital platformlar kurmaktır.